Kleeberga 10, 05-825 Grodzisk Mazowiecki

Zadzwoń:

Firma

BajOLAndia to moje oczko w głowie. To Firma, która powstała w 2013 roku jako efekt moich wieloletnich zainteresowań oraz działań zarówno zawodowych jak i prywatnych.

Jednak moja Firma to nie tylko OLA. Mimo, że jestem mamą, to nadal mam zestaw standardowy – dwie ręce i dwie nogi ;) nie dałabym rady bez moich najcudowniejszych, najwspanialszych Animatorek i Animatorów! Wszyscy, z którymi współpracuję to podobni jak ja pasjonaci! Animacja to dla nas znacznie więcej niż praca. Kochamy dzieci! Zawsze wkładamy w naszą pracę mnóstwo zaangażowania i serducha. To widać!

Firma

Dlaczego jestem odpowiednim człowiekiem na odpowiednim miejscu:

  • Jestem magistrem filologii polskiej ze specjalizacją pedagogiczną
  • Jestem mamą dwójki dzieci (teraz już 14-letniej Karoli i 10-letniego Jasia)
  • Przez 14 lat pracując w korporacji zajmowałam się m.in. organizacją eventów dla Klientów, dla Pracowników, dla całych Rodzin
  • Przez wiele lat organizowałam imprezy dla dzieci, występowałam wraz z Przyjaciółmi w przedstawieniach dla dzieci (do których pisałam tekst, szykowałam kostiumy etc.)
  • Ukończyłam wiele kursów i szkoleń animacyjnych (tańce, zabawy, malowanie buzi, modelowanie balonów, dekoracje balonowe, praca z mikrofonem, dubbing, bańki mydlane, bum bum rurki, iluzja itd.)
  • Posiadam nie tylko artystyczną duszę, ale także odwagę sceniczną
  • Mam charyzmę – niezbędną by mówić do tłumów tak, by usłyszały i chciały iść za mną
  • Mam ogromne doświadczenie zarówno jeśli chodzi o ilość imprez jak i ogromny wachlarz tego: co, gdzie, jak i dla kogo organizowałam
  • Kocham to, co robię i nadal chcę więcej tworzyć, przygotowywać, doświadczać

I oto jestem!
Ja czyli BajOLAndia, BajOLAndia czyli ja.

Misja i wizja

Zakładając BajOLAndię, tworząc misję i wizję mojej Firmy napisałam tak:

„Janusz Korczak pisał: „Dziecko jest człowiekiem, a nie kandydatem na człowieka, jak uważają niektórzy. Stąd bierze się u dorosłych lekceważenie dzieci, a nawet pogarda wobec ich potrzeb, emocji, lęków … Dzieci nie – będą dopiero, ale już są ludźmi… Można przemówić do ich rozumu – odpowiedzą nam, można przemówić do ich serc – odczują nas.”

Zależy mi by to, co będzie oferowała BajOLAndia, nie było pustą rozrywką, ale wnosiło coś nowego, ciekawego, wartościowego do życia tych dzieci. By bawiąc się uczyły – tego jaki jest otaczający nas świat, jacy byli i są ludzie – w różnych epokach i na różnych szerokościach geograficznych oraz odkrywały to, jakimi są one same – co je najbardziej cieszy, w czym są dobre – by mogły rozwijać swoje talenty i pasje.

BajOLAndia to moja firma, więc mam wpływ na to, by wszelkie jej działania propagowały bliskie mi wartości takie jak: tolerancja dla innych kultur i religii. Ziemia stała się globalną wioską, dlatego tak ważne jest, by od najmłodszych lat propagowane były podstawowe prawa człowieka niezależne od rasy, koloru skóry, płci czy stanu zdrowia.”

Jestem dumna i szczęśliwa, że jest właśnie tak, jak sobie wymyśliłam, zaplanowałam. Spełniłam i dzięki WAM! każdego dnia spełniam marzenia innych, ale także swoje. Walt Disney powiedział: „Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać.” To ja marzę o tym, by jeszcze przez wiele, wiele lat szaleć razem z Wami!!! A w mojej głowie jest jeszcze tak wiele pomysłów!

Formularz kontaktowy

Chcesz nas o coś zapytać? Napisz do nas, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

*pola wymagane