Kleeberga 10, 05-825 Grodzisk Mazowiecki

Zadzwoń:

Cennik

Ponieważ każda! Z ofert jest przygotowywana indywidualnie, po uwzględnieniu Państwa pomysłów i naszych możliwości,
dlatego proszę o kontakt:

Mailowy [email protected]
Telefoniczny 796 710 480
Poprzez zamieszczony poniżej formularz

Przesłane przez Państwa informacje służą tylko i wyłącznie przygotowaniu danej oferty i nie będą nikomu udostępniane!

Formularz kontaktowy

Przeczytaj przed rozmową telefoniczną – zadamy te same pytania!
Wypełnij i wyślij klikając ostatnią ikonkę.

Płeć dzieci

Proszę wpisać liczbę.

Preferencje

Jeżeli jest to impreza na cześć konkretnej osoby np. urodziny, proszę napisać jakie jubilat lubi: książki, filmy, rodzaje aktywności (ruchowe, muzyczne, plastyczne etc.) Znając zainteresowania dziecka BajOLAndia będzie w stanie zaproponować scenariusz najbliższy jego oczekiwaniom.

Poprzednie imprezy

Czy były już realizowane jakieś scenariusze tematyczne dla tej grupy dzieci. Proszę podać hasłowo np. piraci / księżniczki / indianie / gwiezdne wojny etc. Jest tyle możliwości, po co się powtarzać.

Państwa wizja imprezy

Proszę napisać zarówno o rzeczach, na których Państwu najbardziej zależy jak i o szczegółach, na które powinniśmy zwrócić szczególną uwagę bądź w specjalny sposób się do nich przygotować.

Prezent dla gościa

Jeżeli życzą sobie Państwo, by BajOLAndia przygotowała prezent dla każdego z gości, proszę określić preferencje (słodycze, drobna zabawka, gadżet związany tematycznie z imprezą etc.)

BajOLAndia nie przyjmuje zleceń, w których byłyby propagowane treści niezgodne z jej wizją, a więc np. zawierające elementy agresji, przemocy, nietolerancji itp.

Kiedy ja jestem klientem, ten punkt też zawsze budzi moją ciekawość i rodzi pytanie – a czy jak wpiszę mniej, to może uda mi się coś kupić taniej? A jak zadeklaruję więcej, to może ktoś naciągnie koszty? Szanowni Państwo! Zapewniam, że oferty BajOLAndii są kalkulowane bardzo uczciwie. Ale tak jak podchodzicie Państwo do regału ze słodyczami i możecie wybrać lizaka za 1 zł. lub ogromne pudło czekoladek za 40 zł, tak samo jest z imprezami organizowanymi przez BajOLAndię. Inny jest koszt pracy 1 animatora z dziesiątką dzieci, który przeprowadzi ciekawe gry i konkursy, inny pracy 5 animatorów, na kilkugodzinnym pikniku rodzinnym, gdzie trzeba kupić i przygotować materiały dla kilkuset osób.

Dziękuję za poświęcony czas na wypełnienie formularza – pozwoli to przygotować dla Państwa usługę na najwyższym poziomie i najbardziej odpowiadającą Państwa potrzebom!

Formularz kontaktowy

Chcesz nas o coś zapytać? Napisz do nas, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

*pola wymagane