FIRMY

  • Animacje dla dzieci  na imprezach firmowych np. z okazji Dnia Dziecka, Mikołajek, otwarcia nowych punktów, Pikników Rodzinnych
  • Usługi konferansjerskie

Każdy pracownik chce być traktowany po ludzku. Jeżeli pracodawca widzi w nim nie tylko trybik w maszynie, ale żywego człowieka – czyjąś mamę lub tatę. Pamięta o jego rodzinie organizując np. spotkanie z Mikołajem, bal karnawałowy lub powitanie lata...  a liczy się głównie pomysł, dobre chęci i zaangażowanie – można wyczarować coś, co zachwyci pracowników i ich rodziny nawet przy niedużym budżecie! .... wtedy pracownik też będzie pamiętał o pracodawcy i miał dobre chęci – do pracy!

Posiadam 13-letnie doświadczenie w organizowaniu imprez wszelkiego rodzaju – od kameralnych spotkań po imprezy na 350 osób. Zajmowałam się tym samodzielnie, indywidualnie i kompleksowo. Mój był pomysł na imprezę, znalezienie    miejsca, wykonawców, dogranie wszystkich szczegółów od zaproszeń po logistykę.  Spotkania okolicznościowe, wyjazdy integracyjne, bale karnawałowe, otwarcie nowych magazynów, imprezy dla kluczowych klientów - tak jak różne były powody tych imprez, tak różnorodne były też pomysły – od balów przebierańców, imprez tematycznych – Moulin Rouge, w stylu lat 70-tych, na ludowo, przez grzybobrania, survival i połowy dorsza, po widowiska pełne magii i iluzji.

BajOLAndia jest płatnikiem VAT. Wystawiamy FV.