Ponieważ każda! Z ofert jest przygotowywana indywidualnie, po uwzględnieniu Państwa pomysłów i naszych możliwości, dlatego proszę o kontakt:

Przesłane przez Państwa informacje służą tylko i wyłącznie przygotowaniu danej oferty i nie będą nikomu udostępniane!

FORMULARZ KONTAKTOWY

Przeczytaj przed rozmową telefoniczną – zadamy te same pytania!

Wypełnij i wyślij klikając ostatnią ikonkę.

 

Proszę wpisać np. urodziny, komunia, piknik rodzinny, bal karnawałowy, zajęcia edukacyjne etc.
Jeżeli nie jest jeszcze ustalona, proszę wpisać ramy czasowe np. 15-22 stycznia lub sobota w lutym.
Godzinowo np. 15-17, 12-18.
Wszystkich – jeżeli w imprezie uczestniczą także osoby dorosłe np. piknik rodzinny.
Wiek dzieci

Proszę wpisać ilość dzieci w danej grupie wiekowej.

Płeć dzieci

Proszę wpisać liczbę.

Preferencje

Jeżeli jest to impreza na cześć konkretnej osoby np. urodziny, proszę napisać jakie jubilat lubi: książki, filmy, rodzaje aktywności (ruchowe, muzyczne, plastyczne etc.) Znając zainteresowania dziecka BajOLAndia będzie w stanie zaproponować scenariusz najbliższy jego oczekiwaniom.

Poprzednie imprezy

Czy były już realizowane jakieś scenariusze tematyczne dla tej grupy dzieci. Proszę podać hasłowo np. piraci / księżniczki / hello kitty / indianie/ gwiezdne wojny etc. Jest tyle możliwości, po co się powtarzać.

Państwa wizja imprezy

Co Państwo by chcieli.
Proszę także napisać o rzeczach, których dziecko nie lubi bądź boi się np. są dzieci, które boją się balonów, przebrań etc. Ze swojego doświadczenia proponuję zrezygnować z elementów strasznych – duchy, wampiry, potwory w grupach, gdzie będą mniejsze dzieci.

Prezent dla gościa

Jeżeli życzą sobie Państwo, by BajOLAndia przygotowała prezent dla każdego z gości, proszę określić preferencje (słodycze, drobna zabawka, gadżet związany tematycznie z imprezą etc.)

BajOLAndia nie przyjmuje zleceń, w których byłyby propagowane treści niezgodne z jej wizją, a więc np. zawierające elementy agresji, przemocy, nietolerancji itp.

Kiedy ja jestem klientem, ten punkt też zawsze budzi moją ciekawość i rodzi pytanie – a czy jak wpiszę mniej, to może uda mi się coś kupić taniej? A jak zadeklaruję więcej, to może ktoś naciągnie koszty? Szanowni Państwo! Zapewniam, że oferty BajOLAndii są kalkulowane bardzo uczciwie. Ale tak jak podchodzicie Państwo do regału ze słodyczami i możecie wybrać lizaka za 1 zł. lub ogromne pudło czekoladek za 40 zł, tak samo jest z imprezami organizowanymi przez BajOLAndię. Inny jest koszt pracy 1 animatora z dziesiątką dzieci, który przeprowadzi ciekawe gry i konkursy, inny pracy 5 animatorów, na kilkugodzinnym pikniku rodzinnym, gdzie trzeba kupić i przygotować materiały dla kilkuset osób.

Dziękuję za poświęcony czas na wypełnienie formularza – pozwoli to przygotować dla Państwa usługę na najwyższym poziomie i najbardziej odpowiadającą Państwa potrzebom!

Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.